GIEŁDA MISTRZÓW W NASZEJ SZKOLE

0
236

Corocznie w ostatnim tygodniu nauki odbywa się w naszej szkole Giełda Mistrzów, tj. uroczystość, na której wyróżniani i nagradzani zostają niezwykle pracowici i utalentowani uczniowie za swoje wybitne osiągnięcia zdobyte poprzez udział w różnorakich konkursach odbywających się w ciągu całego roku szkolnego.

W naszej szkole nie brakuje talentów. Uczniowie naszej szkoły mają  różne  hobby i zainteresowania. Rozwijają swoje pasje w szkole i poza nią. W tym roku szkolnym niejednokrotnie reprezentowali naszą  placówkę podczas różnych konkursów, w których osiągali duże sukcesy i zdobywali  laury. Tak więc, na Giełdzie Mistrzów, która tego roku szkolnego miała miejsce w naszej placówce 20 czerwca,  mogliśmy poszczycić się wspaniałymi  sportowcami, uzdolnionymi artystami, laureatami i finalistami w różnorakich dziedzinach. Przyznane dyplomy i  nagrody były podziękowaniem dla  tych wszystkich, którzy w ciągu całego roku szkolnego 2023 / 2024 tak wspaniale reprezentowali szkołę w różnych konkursach, zawodach czy turniejach i sławili jej dobre imię. W sposób szczególny sylwetki tych uczniów zapadły w pamięć nauczycielom poszczególnych przedmiotów.

Giełdę Mistrzów przygotowała p. G. Kocyła, która m.in. wykonała dyplomy dla Mistrzów z poszczególnych przedmiotów. Oprawę muzyczną przygotował p. A. Kuliga wraz  z grupą swoich podopiecznych. Piękną dekorację przygotowały panie: Beata Kumorek, Agnieszka Chudzik i Justyna Maślanka. Całą uroczystość pięknie prowadzili uczniowie z klasy 6a – Oliwier Curzydło i Blanka Łuczycka.

Wszystkim należą się serdeczne podziękowania.

Dziękujemy również p. Katarzynie Śliwiak za wykonanie pięknych zdjęć – zapraszamy do obejrzenia.

BRAK KOMENTARZY