Otwarcie XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych

0
181

19 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w niezwykle ważnym i pięknym wydarzeniu sportowym, czyli otwarciu XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych, którego jednym z gospodarzy jest nasze miasto.

Całe wydarzenie zebrało na trybunach bardzo liczną grupę uczniów ze wszystkich sanockich szkół, a organizator zadbał o to, by każdy z młodych uczestników otwarcia dostał karnet do wykorzystania na wszystkie obiekty sportowe MOSiR – u w naszym mieście.

Każdy, kto w to popołudnie zdecydował się na przyjście do Areny Sanok, z pewnością nie żałował. Oprócz upominku w postaci karnetu, mógł zobaczyć piękne widowisko, skrupulatnie zaplanowane i przygotowane przez organizatorów. Świetnie zaprezentowała się grupa łyżwiarzy figurowych z Dębicy, a całość zwieńczył mecz pokazowy najmłodszej drużyny hokejowej „Niedźwiadków”. Wielu reprezentantów tego klubu to na co dzień uczniowie naszej szkoły.

Miejmy nadzieję, że całe wydarzenie zapadnie w pamięć uczniom i zaszczepi w nich chęć do uprawiania sportów, nie tylko zimowych. Warto zaznaczyć, że grupa uczniów SP9 stanowiła jedną z najliczniejszych grup wśród publiczności.

Foto: Tomasz Sowa Photography

BRAK KOMENTARZY