Zakończenie roku szkolnego

0
226

Kończymy rok szkolny, witamy wakacje Dziś nadszedł upragniony dzień dla wielu uczniów. Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas. Dziś uczniowie naszej szkoły odebrali świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia za całoroczną pracę. Uroczystość prowadzona przez przewodniczącą Samorzadu Uczniowskiego – Maję Maślak i Weronikę Zakielasz rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu oraz przywitaniem przybyłych na uroczystość . Następnie głos zabrał gospodarz naszej szkoły p. Dyrektor Damian Wojtowicz . Część artystyczna została przygotowana przez wychowawczynie klas pierwszych Jolantę Demkowicz oraz Magdalenę Wojtowicz wraz z uczniami. Dekorację przygotowała p. Katarzyna Adamkiewicz wraz z zespołem, a część muzyczną – p. Adam Kuliga. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmu z tego radosnego wydarzenia.

Film dostępny po kliknięciu w zdjęcie

 

BRAK KOMENTARZY