Konkurs fotograficzny „Pod urokiem chwili”

0
67

Wszystkie miejsca na podium dla uczniów naszej szkoły!

3 czerwca w II LO w Sanoku odbyło się ogłoszenie wyników w  Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Pod urokiem chwili”,  w którym udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9. Wspaniałe osiągnięcia naszych uczniów cieszą serca i budzą dumę wśród społeczności szkolnej.

Po zaciętej rywalizacji, jury konkursu przyznało pierwsze miejsce Maksymilianowi Kucharskiemu za wyjątkowo piękną fotografię pejzażową, która zachwyciła zarówno profesjonalistów, jak i amatorów fotografii. Drugie miejsce ex aequo zdobyły Maja Sowa i Maja Maślak, które w swoim obrazie wydobyły niezwykłe emocje i głębię. Trzecie miejsce przypadło Milenie Kubicy, której fotografie ukazały piękno świata przyrody.

Dodatkowym elementem konkursu było głosowanie internautów, które również wyróżniło trzy osoby. Pierwsze miejsce zdobyła Maja Maślak, drugie Maksymilian Kucharski, a trzecie Maja Sowa. To dowód na to, że prace naszych uczniów spotkały się z uznaniem zarówno jury, jak i społeczności internetowej.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu „Pod urokiem  chwili” na najwyższe uznanie.

Nasza szkoła może być naprawdę dumna z talentów, które kryją się wśród swoich uczniów. Mamy nadzieję, że sukcesy zdobyte podczas tego konkursu będą dla was motywacją do dalszego rozwoju i eksperymentowania w dziedzinie fotografii. Wspólnie możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!

Opiekunami konkursu były panie: Katarzyna Śliwiak, Iwona Mermer.

BRAK KOMENTARZY