Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskich Konkursach Języka Angielskiego

0
202

Grupa uczniów naszej szkoły postanowiła sprawdzić swoje umiejętności językowe poprzez udział w sesji wiosennej dwóch Ogólnopolskich Konkursów Języka Angielskiego, tj. OLIMPUSIE i FORGET-ME-NOT. W obu konkursach uczestnicy zmagali się m.in. z trudnymi zadaniami gramatyczno-leksykalnymi i rozumieniem języka pisanego. Miło nam poinformować, że dwoje naszych czwartoklasistów: Paulina Pietrzak ( kl. 4a ) i Alan Motyka ( kl. 4b ) zostało LAUREATAMI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS. Ponadto, 5 naszych zawodników uzyskało WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Językowym FORGET-ME-NOT: Alan Motyka ( kl. 4b ), Anna Warchoł ( kl. 6a ), Natalia Kurdyła ( kl. 7a ), Milena Kubica ( kl. 8a ) i Jagoda Langenfeld (kl. 8a ).

Wszystkim naszym uczestnikom dziękujemy za udział w ww. konkursach, a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

BRAK KOMENTARZY