Sukces naszej szkoły na zawodach wojewódzkich w drużynowych biegach przełajowych

0
619

Po eliminacjach powiatowych i rejonowych na trasach biegowych Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.

Do finałów zakwalifikowało się po 12 najlepszych zespołów w każdym biegu oraz najlepsi zawodnicy indywidualnie, jeżeli ich szkoły nie awansowały.

Łącznie w imprezie wzięło udział blisko 800 uczestników.

Z wielką dumą informujemy, że dwie drużyny z naszej szkoły miały zaszczyt reprezentować Sanok, dowodząc wysokiej jakości sportowej naszych uczniów i uczennic.

Na uznanie zasługują dziewczęta z klas piątych i szóstych, które ostatecznie zajęły siódme miejsce na Podkarpaciu. Udział w takich zawodach to samo w sobie ogromne osiągnięcie wymagające wysiłku, determinacji i hartu ducha oraz sporych umiejętności sportowych. Dziewczęta udowodniły, że są godnymi reprezentantkami naszej szkoły i mogą stawić czoła wielkim wyzwaniom i rywalizować na najwyższym poziomie.

Skład reprezentacji dziewcząt: Milena Markuc, Patrycja Śliwka, Kaja Łuczka, Wiktoria Pióro, Amelia Bryt-Fil, Anna Warchoł.

Natomiast chłopcy z klas czwartych zdobyli drugie miejsce w województwie podkarpackim, co jest niewątpliwie ogromnym osiągnięciem. Ich talent sportowy, silne charaktery, poparte ciężką pracą przyniosły im tytuł wicemistrzów województwa. Jest to wynik, który napawa nas dumą i za który chcemy serdecznie podziękować. To sama radość patrzeć na uczniów z naszej szkoły, jak stają na drugim stopniu podium tak prestiżowych zawodów. Miejmy nadzieję, że wspaniała postawa naszych czwartoklasistów zainspiruje innych uczniów do podjęcia wysiłku i pracy nad własnymi umiejętnościami sportowymi.

Skład reprezentacji chłopców:Wojciech Wasłowicz, Piotr Tarapacki, Gabriel Kulon, Sylwester Pietruszka, Szymon Rzepka,  Andrzej Czujko.

Gratulujemy Wam serdecznie drodzy reprezentanci i reprezentantki naszej szkoły i życzymy Wam wielu sukcesów na różnych arenach sportowych.

BRAK KOMENTARZY