„Młoda Drużyna, Wielkie Serca”

0
495

Kolejna odsłona zmagań w tenisie stołowym chłopców miała miejsce w Orzechówce. We wtorek odbyły się tam Rejonowe Igrzyska Dzieci, w których brało udział 7 najlepszych zespołów z powiatów:  sanockiego, brzozowskiego, bieszczadzkiego i leskiego.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu byliśmy świadkami bardzo ciekawych i zaciętych pojedynków. Oczywiście na tych zawodach nie zabrakło również reprezentacji naszej szkoły w składzie: Piotr Harajda, Wojciech Wasłowicz i Mateusz Gagatko.

Chłopcy pomimo faktu, że są najmłodszą drużyną, pokazali ogromną determinację i umiejętności sportowe, co zaowocowało zdobyciem trzeciego miejsca. Niestety, tym razem to nie wystarczyło do awansu na finał wojewódzki, ponieważ tylko dwa pierwsze zespoły przechodziły do kolejnego etapu rozgrywek.

Turniej był pełen napięcia i emocji, zwłaszcza podczas zaciętego pojedynku z gospodarzami o drugie miejsce. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a walka toczyła się punkt za punkt. W końcowym rozstrzygnięciu, mimo naszych starań, musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Można śmiało stwierdzić, że zabrakło nam troszkę szczęścia, ponieważ przegraliśmy awans na przewagi.

Dziś wiemy, że w tej drużynie jest spory potencjał i możliwości, które jeśli będą poparte odpowiednią pracą i takim wielkim sercem do walki, jakie pokazali chłopcy w tych zawodach, to w przyszłym roku będziemy się liczyć nie tylko w rejonie, ale i w całym województwie.

Patrząc w przyszłość, mamy już plany na kolejny rok. Będziemy jeszcze mocniejsi, jeszcze lepiej przygotowani i jeszcze bardziej zdeterminowani. Każdy, kto stanie przeciwko naszej reprezentacji, będzie musiał się liczyć z naszymi umiejętnościami i zapałem.

Wielkie gratulacje i podziękowania należą się całej naszej drużynie:

Piotrkowi, który jest najmłodszym reprezentantem naszej szkoły, musiał niekiedy rywalizować z przeciwnikami o 5 lat starszymi. Gdy tylko się pojawiał przy stole pingpongowym, to wprawiał w zdumienie wszystkich kibiców, uczestników i nauczycieli z innych szkół.

Mateuszowi, który w krótkim czasie zrobił wielkie postępy i dzielnie stawiał czoła teoretycznie mocniejszym przeciwnikom, zdobywając ważne punkty dla drużyny.

Wojtkowi, który swoją postawą w każdym meczu pokazywał, że jest ważną częścią zespołu i zawsze można na niego liczyć.

Dziękujemy Wam chłopcy za te wspaniałe emocje i czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania, będąc pewni, że przyszły rok przyniesie nam jeszcze większe sukcesy. Razem tworzycie świetny TEAM.

Podziękowania kierujemy również do klubu tenisowego „SKT ILO WIKI SANOK”, którego przedstawiciele wspierali naszą drużynę, udzielając cennych porad, a także ufundowali wysokiej jakości rakietkę tenisową dla jednego z naszych reprezentantów.

BRAK KOMENTARZY