Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w unihokeju

0
131

W minionym tygodniu, w dniach 16-17 listopada 2023 roku, Szkoła Podstawowa nr 1  w Sanoku była organizatorem Powiatowych Zawodów Dzieci i Młodzieży Szkolnej w unihokeju. To wydarzenie sportowe zgromadziło młodych sportowców z różnych szkół, tworząc emocjonującą i pełną pasji atmosferę.

Nasza szkolna reprezentacja brała udział w dwóch kategoriach wiekowych, prezentując niezwykłe zaangażowanie i determinację na parkiecie.

W kategorii Igrzysk Dzieci osiągnęliśmy zaszczytne czwarte miejsce w powiecie. To wynik, który doceniamy, ale bardziej niż miejsce cieszy postawa naszej drużyny, która składała się głównie z czwartoklasistów stających do rywalizacji z uczniami klas szóstych i walczących jak prawdziwi wojownicy. Ich determinacja i umiejętności są godne podziwu.

Starsza reprezentacja natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  doświadczyła minimalnych porażek w grupowej fazie turnieju (0-1, 1-2 i 1-4), co niestety uniemożliwiło im awans do części finałowej. Jednakże nie ma co ukrywać, że zabrakło im naprawdę niewiele, aby osiągnąć sukces. Te zawody stały się dla nich doskonałą lekcją, motywującą do dalszej pracy i doskonalenia umiejętności.

Chociaż końcowe miejsca naszych reprezentacji nie oddają w pełni ich wysiłku i zaangażowania, obiecujemy wyciągnąć cenne wnioski z tych zawodów. Z pewnością wrócimy za rok silniejsi i bardziej zdeterminowani, gotowi na kolejne wyzwania i walkę  o najwyższe cele. To wydarzenie sportowe było nie tylko okazją do rywalizacji, ale również nauką i inspiracją dla naszych młodych sportowców.

Skład reprezentacji, Igrzyska Dzieci : Mateusz Gagatko, Maksymilian Czopor, Szymon Rzepka, Artur Janiec, Pacławski Antoni, Tarapacki Piotr, Kamil Wiśniewski, Dorotniak Tymon, Chorążak Oskar,

Skład reprezentacji, Igrzyska Młodzieży Szkolnej : Dominik Bober, Artur Dżoń, Alan Głód, Gabriel Kafara, Jakub Wójcik, Jakub Ruchlewicz, Jan Piłat.

BRAK KOMENTARZY