Jesienna Fantazja: Zwycięzcy Konkursu Plastycznego w świetlicy szkolnej

0
200

Radosna twórczość i barwne marzenia rozkwitły na terenie naszej szkoły podczas ostatniego konkursu plastelinowego „Jesienna Fantazja”. Dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną wzięły udział w tym inspirującym wydarzeniu, wykorzystując plastelinę, by wyrazić swoją wyjątkową wizję jesieni. Wyniki są znakomitym dowodem na to, jak wiele talentu i kreatywności tkwi w naszych uczniach.
W kategorii klas pierwszych niezwykle trudno było wyłonić zwycięzców, bowiem prace były pełne inwencji twórczej i radości. Jednak ostatecznie jury zdecydowało się przyznać pierwsze miejsce trzem utalentowanym uczniom. Są to: Oskar Wroniak, Antoni Kleban oraz Piotr Gagatko. Ich plastelinowe kompozycje ukazały piękno i różnorodność jesieni w niezwykle oryginalny sposób.
W klasach drugich Kinga Liszka zaimponowała swoją umiejętnością formowania figurek z plasteliny. Jej praca była misternie wykonana i przesiąknięta magią jesiennych kolorów, co przekonało jury do przyznania pierwszego miejsca właśnie Kindze.
Natomiast w klasach trzecich trójka utalentowanych uczennic wykreowała prace, które zachwyciły nie tylko wspaniałą techniką, ale również głębokim przekazem artystycznym. Ada Więch, Martyna Kleban i Natalia Zioło stworzyły niezapomniane dzieła sztuki, które zasłużenie zdobyły pierwsze miejsca w swojej kategorii.
Wszystkie prace zgłoszone do konkursu emanowały niezwykłą pasją i zaangażowaniem uczestników. To dowód na to, że nasza szkoła obfituje w niezwykłe talenty artystyczne, które są godne podziwu i docenienia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu „Jesienna Fantazja” za wspaniałe prace oraz wyrażamy podziękowania dla nauczycieli i opiekunów świetlicy za zorganizowanie tego inspirującego wydarzenia.
Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszych artystycznych działań i że już niedługo będziemy mogli podziwiać kolejne wspaniałe prace naszych utalentowanych uczniów.

BRAK KOMENTARZY