Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

0
201

W czwartkowy poranek, na stadionie „Wierchy” w Sanoku, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Nasza szkoła miała zaszczyt być reprezentowana przez dwóch wyjątkowych sportowców: Adama Dżonia i Maksymiliana Kucharskiego, obaj z klasy 7a. To był dzień pełen emocji.

Adam Dżoń wziął udział w konkurencji pchnięcia kulą. Już na samym początku pokazał swoją determinację i siłę, osiągając wynik 8.62 metra, co wystarczyło na zdobycie 4. miejsca. Jednak to, co czyni ten wynik godnym podziwu to fakt, że do podium zabrakło mu zaledwie 5 centymetrów. Adam pokazał, że ma ogromny potencjał, który z pewnością wykorzysta  w przyszłości.

Maksymilian Kucharski rywalizował w biegu na 1000 metrów. To była konkurencja, która wymagała zarówno wytrzymałości, jak i strategii. Maksymilian zaprezentował świetne umiejętności biegowe i zdobył 4. miejsce. To ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę,  że różnica czasowa między nim zawodnikiem na podium wynosiła zaledwie kilka sekund. Jego wytrwałość i determinacja są godne uznania.

Obaj nasi reprezentanci pokazali ducha sportu i ogromną wolę walki. Nasza szkoła może być dumna z tych dwóch utalentowanych sportowców, którzy reprezentowali ją na tych zawodach. Ich zaangażowanie i determinacja są godne pochwały, a perspektywa poprawy  w przyszłym roku jest bardzo obiecująca. Trzymamy kciuki za naszych lekkoatletów  i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłości

BRAK KOMENTARZY