GIEŁDA MISTRZÓW 2022/2023

0
367

21 czerwca 2023 r. miała miejsce w naszej szkole Giełda Mistrzów. Jest to impreza odbywająca się  corocznie w naszej placówce zawsze w ostatnim tygodniu nauki. Ma na celu nagrodzić i przybliżyć sylwetki tych uczniów, którzy w szczególny sposób zapadli w pamięć nauczycielom poszczególnych przedmiotów, zdobywając laury w różnorodnych  konkursach. Nagradzani zostają niezwykle uzdolnieni, utalentowani i pracowici uczniowie, którzy mają wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach, uzyskując je poprzez udział w różnorakich konkursach w ciągu całego roku szkolnego.

Ten rok szkolny z pewnością należy do bardzo udanych pod względem osiągnięć, które nasi uczniowie  mają na swoim koncie. A są to niezwykle ważne i cenne osiągnięcia, bowiem wiążą się m. in. z udziałem i zwycięstwem w konkursach kuratoryjnych. Zarówno w dziedzinie artystycznej, jak i w nauce uczniowi naszej szkoły osiągali szczególne sukcesy i zdobywali laury. Niejednokrotnie reprezentowali placówkę szkolną w różnorakich konkursach, zawodach i turniejach. Możemy poszczycić się laureatami i finalistami konkursów z różnych przedmiotów oraz wspaniałymi sportowcami i uzdolnionymi artystami. Przyznane dyplomy i nagrody były podziękowaniem dla tych wszystkich, którzy, tak  wspaniale  reprezentowali szkołę  i sławili jej dobre imię.

Giełdę Mistrzów przygotowała p. G. Kocyła, która m.in. wykonała dyplomy dla wszystkich Mistrzów. Całą uroczystość prowadzili uczniowie z klasy 8a w składzie: M. Małek, M. Zubel, A. Rajtar i F. Gibała. Oprawę muzyczną przygotował p. A. Kuliga wraz z grupą swoich podopiecznych.

Serdeczne podziękowania należą się p. A. Sieńko i p. K. Adamkiewicz za bezcenną  pomoc przy dekoracji i przygotowaniu sali gimnastycznej do uroczystości.

Tutaj wkrótce pojawi się film z wydarzenia

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWitamy wakacje!!!
Następny artykułWakacje

BRAK KOMENTARZY