Sukcesy naszych uczniów w biegach przełajowych

0
153

Cóż to był za dzień!

W ostatni poniedziałek nasza szkoła wzięła udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Drużynowo-Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Z samego rana  bardzo liczna reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny wyruszyła na sanockie Błonia, gdzie o najwyższe laury rywalizowało ponad 400 młodych sportowców. Biegi przełajowe zawsze budzą sporo emocji, bo zawodnicy muszą zmagać się  nie tylko z dystansem, ale również z warunkami atmosferycznymi.

Nasza szkoła wystawiła swoje reprezentacje w trzech kategoriach wiekowych.

Indywidualnie startował Antonii Rajtar (8a), który wywalczył II miejsce i awansował do kolejnego etapu.

Pozostałym poszło równie dobrze, a największą niespodziankę sprawili nam chłopcy z klasy IV, którzy drużynowo zdobyli I miejsce, wyprzedzając dwoma punktami swoich rówieśników z SP 4. Na wiosnę wezmą udział w kolejnym etapie rozgrywek. Skład naszej drużyny:

Gabriel Bury (4b), Andrzej Czujko (4a), Bartosz Lewicki (4a), Wiktor Śnieżek (4b), Alan Zimoń (4b).

Dziewczyny w tym dniu niestety musiały uznać wyższość swoich przeciwniczek, co nie oznacza, że spoczywają na laurach. Wręcz przeciwnie, walczą i trenują dalej, by jeszcze nie raz mile nas zaskoczyć.  Załoga dziewcząt z klas IV zajęła VIII pozycję, zaś starsze koleżanki z klas V, zakończyły rywalizację na VI miejscu.

Składy drużyn:

Sonia Poznar (4a), Vanessa Gagatko (4a), Amelia Bryt-Fil (4a), Oliwia Bryndza (4b), Wiktoria Pióro (4b), Pola Łuczka (4b), Kaja Łuczka (5a), Patrycja Śliwka (5a), Marysia Warchałowska (5a), Wiktoria Wielobób (5a), Maja Wilk (5a).

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i już zaciskami kciuki za kolejne sukcesy chłopców na wyższych szczeblach, na które przyjdzie czekać nam do wiosny!

Dziękujemy Wam, drodzy uczniowie,  za wysiłek i zaangażowanie jakie wkładacie w godne reprezentowanie naszej szkoły. Jesteśmy z Was dumni!

BRAK KOMENTARZY