Spektakularne zwycięstwo Antka

0
243

W dniu 26.09.2022 na stadionie „Wierchy” w Sanoku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w Lekkiej Atletyce. Reprezentantem naszej szkoły był uczeń kl. 8a Antoni Rajtar, który rywalizował na dystansie 1000 m. Po bardzo emocjonującym biegu oraz zaciętej walce na bieżni, Antek okazał się najlepszy spośród całej stawki zawodników.
Trzeba pochwalić naszego reprezentanta za ogromną wolę walki i ambicję, oraz pokazanie mocnego charakteru. Bieg odbył się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, pomimo to nasz zawodnik wspaniale rozegrał go taktycznie, zachowując najwięcej sił na koniec. Dzięki mocnemu finiszowi, zatrzymał stoper na czasie 3 minuty 30 sekund, zajmując I miejsce.
Wygrywając bieg, Antek zagwarantował sobie udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się 29.09.2022 r. w Kolbuszowej.
Gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych startach!!!

 

BRAK KOMENTARZY