Zakończenie roku szkolnego

0
482

Zgodnie z kalendarzem, 25 czerwca zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2020/2021. Z tej okazji na boisku szkolnym odbyła się uroczystość z udziałem uczniów klas I-III, dyrekcji, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Tradycyjnie akademię poprowadził Ryszard Karaczkowski, a nad jej częścią muzyczną bacznie czuwał niezastąpiony Adam Kuliga.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły, Damian Wojtowicz, który oprócz swojego przemówienia, przekazał wszystkim obecnym serdeczne życzenia płynące wprost od burmistrza Tomasza Matuszewskiego oraz od, jakże bliskiego naszej placówce, wiceburmistrza Grzegorza Korneckiego.

Tegoroczna uroczystość była wyjątkowa ze względu na obecność przedstawiciela z kuratorium, Barbary Dżugan, która w imieniu Podkarpackiego Kuratora Oświaty przekazała uczennicy naszej szkoły, Aleksandrze Pelc statuetkę za zajęcie II miejsca w konkursie z geografii dla uczniów szkół podstawowych, organizowanym przez podkarpackie kuratorium. Do udziału w konkursie Olę przygotowywała Iwona Mermer, która również otrzymała gratulacje.

Nie obeszło się bez wyróżnień dla uczniów naszej szkoły za osiągnięcia sportowe. I tutaj statuetki powędrowały do Antoniego Rajtara, za doskonałe wyniki sportowe oraz wysoką średnią i do Jakuba Zajdla za wzorową postawę podczas lekcji wychowania fizycznego w formie online.

Całość zakończyły występy uczniów klas I, którzy pod okiem swoich wychowawców przygotowali dla wszystkich krótką część artystyczną. Podsumowania dokonał dyrektor Wojtowicz życząc wszystkim wspaniałych wakacji, pełnych słońca, niezapomnianych przygód i jednocześnie odpoczynku.

BRAK KOMENTARZY