Mistrzowie języka angielskiego

0
235

W czwartek 17 czerwca odbyło się podsumowanie konkursów z języka angielskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Oprócz sukcesu w tegorocznym konkursie kuratoryjnym uczniowie reprezentowali naszą szkołę również w innych potyczkach językowych i odnosili w nich ogromne sukcesy. Za swoją ciężką pracę i wiele godzin spędzonych na poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu swoich kompetencji językowych nasi mistrzowie uzyskali bardzo wysokie tytuły, a niektóre
z osiągnieć będą nawet punktowane przy przyjęciu do szkoły średniej.

Ogromnie gratulujemy wszystkim podopiecznym pani Marzeny Małek, którzy reprezentowali naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FORGET ME NOT  i OLIMPUS oraz powiatowym konkursie pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka BRITISH OR AMERICAN, a byli to: Zofia Surowiak (kl.4a)- lauratka, wyróżnienie,  Natalia Kurdyła (kl.4a)- wyróżnienie, Radosław Rydosz (kl.4a)-laureat, Aleksandra Pelc (kl.7a)-laureatka, Karolina Nitka (kl.7a)-laureatka, Amelia Werbowska (kl.7a)-wyróżnienie, Milena Bińczak (kl.7a)-wyróżnienie,  Alan Kruczkiewicz (kl.7a)-laureat.

Wszystkim życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym

BRAK KOMENTARZY