AWANS NASZEGO SZÓSTOKLASISTY DO FINAŁU KONKURSU KURATORYJNEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

154

29 stycznia 2021 r. odbył się rejonowy etap konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego, w którym wzięło udział 201 uczniów z całego województwa podkarpackiego, a 101 z  nich zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. W gronie tych najbardziej uzdolnionych uczniów podkarpackich szkół podstawowych znalazł się uczeń naszej szkoły z klasy 6AFilip Ohla, podopieczny p. G. Kocyły. Mimo że jest dopiero szóstoklasistą, doskonale poradził sobie z wymagającym dużej wiedzy i umiejętności językowych testem konkursowymi awansował do finału. Serdecznie gratulujemy!!!
Miło nam poinformować, że30 marca Filip będzie reprezentował naszą szkołę w finałowym etapie konkursu, więc mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w trudnych zmaganiach o tytuł laureata.

Warto zaznaczyć, że laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim, organizowanego z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty,  jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty tego przedmiotu, a ponadto  w pierwszej kolejności przyjmowany do publicznej szkoły ponadpodstawowej.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPokaz mody Eko
Następny artykułPowitanie wiosny w klasie 3b