Dzień Kobiet w naszej szkole

0
837

8 marca 2019 r. z okazji Dnia Kobiet odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia przygotowana przez p. Damiana Wojtowicza, wychowawcę klasy 3b oraz p. Adama Kuligę i p. Jana Bindasa. Wzięli w niej także udział uczniowie z klasy 1b i 2a, którzy pod opieką swoich nauczycielek – p. Marii Wołtosz i p. Marioli Pankiewicz, zaprezentowali wierszyki oraz niezwykle ciekawy występ taneczny. Ich starsi koledzy i koleżanki oraz dziewczęta z kółka wokalnego bawili publiczność zabawnymi scenkami oraz występami muzycznymi, zaś chłopcy z klasy 4a brawurowo wykonali nowoczesny układ taneczny. Dominik i Adam z klasy 3b złożyli wszystkim Paniom i dziewczętom życzenia zdrowia i pomyślności, a na ręce p. Barbary Glinianowicz przekazali piękny bukiet kwiatów. Ogłoszono także wyniki głosowania na najsympatyczniejszą dziewczynę SP9 – została nią Emilka Stelmach z klasy 3c. Na końcu uroczystości głos zabrał p. Dyrektor Robert Hryszko, który dołączył do życzeń, podziękował artystom i pogratulował im wspaniałych występów.
Ten dzień dostarczył wszystkim wiele radości i uśmiechu.

BRAK KOMENTARZY